.

uxcell Силикони Цевка, 5/16(8мм) ID x 3/8(10мм) OD 3.3 ft(1m) Гумени Цевки Воздух Црева за Вода Цевка на Пумпа за Пренос на Црно

uxcell Силикони Цевка, 5/16(8мм) ID x 3/8(10мм) OD 3.3 ft(1m) Гумени Цевки Воздух Црева за Вода Цевка на Пумпа

DEN 1658.40

Тековен
Во магацинот.

Големина : 8mmx10mm(I. D. x O.Г.); Должина : 1m; Дебелина на Ѕид : 1mm/0.04".Температурата на работа : -76°F до +428°F; Цврстина : 65 Степен.Силиконска Гума Цевки - ќе го издржат повторна употреба и за визуелна инспекција на течности.Ве молиме Имајте во предвид : Ако купувате 2 парчиња, ќе добие две 1-метар-долго силикони цевки, не еден 2-метар-долго силикони цевка.Мулти-цел : Пренесување на течност и гас, како што се ракување со течни, пумпи, исцрпувања, потрошувачка, и вода&воздух црева за аквариум итн.

Параметри на производот