.

UIZTFUVCO Симпатична Диносаурус Шема Куче Облека, Симпатична Куче Пижами, Куче Кошула за Мали Средни Кучиња, Мачки

UIZTFUVCO Симпатична Диносаурус Шема Куче Облека, Симпатична Куче Пижами, Куче Кошула за Мали Средни Кучиња,

DEN 355.68

Тековен
Во магацинот.

Нема потреба да се грижите за валкани алишта кога кучето оди до тоалет, поради кучето пижами има отворен стомакот, што го прави лесно во медиокритет време.8" /35cm назад должина, 19.Внимателен Дизајн : 2-нозе дизајн со вратот и еластична.Перење инструкции : Тоа може да биде рака-изми и машина-изми, без пеглање е потребно, и не белење.Додатоци : Ребрести деколте, еластична ракави за да го затворите ракави и отворен полите.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.3"/49cm тело должина, одговара за 10-16lbs.Топло Совети : Со цел да се добие најдобро одговара, ве молиме мерка вашето куче внимателно пред изборот на големина.8" /30cm назад должина, 17.6" /55cm тело должина.Тоа може да се користи како симпатична пижами или дневни основните облека.Тоа може да се користи како симпатична пижами или дневни основните облека.Топло и дише, погодна за внатрешна и надворешна целата година.Производ Големина : L : 11.6"/55cm тело должина, одговара за 16-22lbs.Потоа се исуши или да ги стави во машина за кратко време (собори сува ниска, подобро е под 30 целзиусови степени).9 cm назад должина, 21.Бидејќи димензија над се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да постои 1-3 cm отстапување.9 cm назад должина, 21.Ако вашето куче е помеѓу две големини, ние ви препорачуваме да се купи поголем големина.8"/30cm назад должина, 17.8"/35cm назад должина, 19.Тема : Материјални Опис : Polyester Applicable сцена : Таа е погодна за внатрешна и надворешна целата година.Вовед : Оваа супер симпатична миленичиња pullover џемпер е мека и дише, не е лесно да се pilling, не само за да обезбеди топлина за вашето домашно милениче, но исто така да се облекуваат и ги красат тоа добро.

Параметри на производот