.

Џон Boos GSK8-2448 Поцинкуван Челик Дополнителна/додатна Работа Табела Долната Полица/Undershelf (Полица Само), 48L x 24W

Џон Boos GSK8-2448 Поцинкуван Челик Дополнителна/додатна Работа Табела Долната Полица/Undershelf (Полица Само),

DEN 3636.96

Тековен
Во магацинот.

Да ги прошират вашиот простор за складирање со Џон Boos Факултативна Undershelves.Факултативна undershelf карактеристики 18 мерач поцинкуван челик.За користење со Модел #'s : ST4-2472 GSK, ST6 R5-2472 GSK, ST4-2472 GSK, ST4 R5-2472 GSK, JNS02, HNS02, DNS01. Поцинкуван челик полиците се МИГ заварени.NSF Уверение.Со текот на 125 години на прилагодување на пазарите, Џон Boos & Ко.стана примарна услуги на гурманските производи и foodservice опрема во текот на индустријата.Имаме можностите на двете дрво и метал производство на сите на иста локација.Оваа способност да се направи и производство и дрво и метал, ни дава голем број на можности за да го прошириме нашиот производ придонеси за нашите клиенти во foodservice индустрија.

Параметри на производот