.

Рубин Бакнежи Хидратантен Усна Терапија Третман Сјај Какао Путер RLO03D1 (2 ПАРЧИЊА)

Рубин Бакнежи Хидратантен Усна Терапија Третман Сјај Какао Путер RLO03D1 (2 ПАРЧИЊА)

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Хидратантен усна терапија третман сјај.Хидратантен усна терапија третман сјај.Хидратантен усна терапија третман сјај.Го надополнува & врзува влага.Удобен, лесно да се носат и користат. 2 ПАКЕТ.Рубин Бакнежи Хидратантен Усна Терапија Третман Сјај Какао Путер RLO03 D1✔ ШТО ТОА Е Хидратантен Усна Терапија Третман Сјај дека replenishes и се врзува влага, намалување на појавата на фини линии и брчки.✔ ШТО е ТОА DOESLike прскање на вода твоите усни, на Хидратантен Усна Масло длабоко хидрира усните со своите моќни антиоксиданси и амино киселини.✔ BENEFITSInfused со какао путер, cannabus sativa коноп семе на нафта, и Витамин Д.

Параметри на производот