.

Midland 95602 Камионот и на Приколката Најлон Кабел Вратоврска Рака, Стандард, 11 Должина, 50lb Сила,

Midland 95602 Камионот и на Приколката Најлон Кабел Вратоврска Рака, Стандард, 11 Должина, 50lb Сила,

DEN 332.40

Тековен
Во магацинот.

Адс уверение.Rohs согласност.Ув или стандард.Земја на потекло : сад.Midland камионот и на приколката најлон кабел вратоврска рака, 11 инчен Должина, 50lb сила, Пакување од 100.Овој производ е произведен во сад.Овој производ е произведен од страна на Midland.

Параметри на производот