.

lanyinxianzi Симпатична Був во Облик на Toothpick Пенкало, Молив Носителот, Бела Керамички Пенкало, Молив Држачот за Домашна Канцеларија Декорација Биро Организација

lanyinxianzi Симпатична Був во Облик на Toothpick Пенкало, Молив Носителот, Бела Керамички Пенкало, Молив Држачот

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Атрактивни Биро Организатор - Совршен десктоп организатор да се одржи пенкала, моливи, ножици, владетели, и други мали clutters како хартија клипови, имајте хартија и сл.Држете се уредно организирани и во вашите раце!Повеќенаменски Use - Не само добар помошник во организирање на вашите канцелариски но исто така и придружник на вашето биро за ситните, козметички алатки како шминка четки. Само правото големина и не заземаат многу простор.

Параметри на производот