.

Bodytronics Настан Стоперката

Bodytronics Настан Стоперката

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Лево и Право копчето старт/стоп - Центар копчето reset.Часа / Мин / Секунди / Hundredths.Заменливи батеријата.Нечујно функционирање.Единствен Режим на работа : Старт / Стоп / Ресет.Лесен за користење, лесен за читање, лесно да се работи настан стоперката.Се вклопува удобно во дланката на раката.

Параметри на производот