.

Drawstring Ранец, Велигден Венец Bunny Салата Торба Sackpack Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање Патување

Drawstring Ранец, Велигден Венец Bunny Салата Торба Sackpack Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање

DEN 277.68

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 14 x 16 инчи/36 x 42cm.На јаже, чантата може да се одржи вашата облека, чевли, влошки, книги, дневни потреби, итн.Материјал : Изработени од полиестер, водоотпорен.На drawstring затворање ви овозможува лесно да ги чувате и да ги отстраните објекти.Тоа може да биде укината за лесно носење и чување.Рамо, рака : опремени со прилагодливи широка и удобна drawstring рамо, рака, лесно да се опуштиме и да се приспособат.Намалување на товарот на рамениците.На прилагодливи рака е погодна за возрасни и млади.Мултифункционален : спортска торба, унисекс, погоден за различни активности, како што се излети, патувања, јога, пливање, обука, спорт, плажи, сали за вежбање, пешачење, ден патувања, референци, училишни торби, ранци и други активности.Изградба : Една од главните џеб.Само повлечете ги двата краја од јаже за да го отворите, и ги заостри двата краја од јаже да се стегне џеб.Класичен drawstring торба-drawstring торба-салата bag Lightweight, лесен за носење, мали димензии, голем капацитет.Може да се продавница секојдневно патуваат предмети, книги, итн.Висок квалитет на полиестер, водоотпорен материјал, дебели, цврсти и издржливи.Погоден за на училиште, патување, спорт, пливање, јога, трчање, фитнес, кампување, планинарење и други активности.Моден ранец—сите видови на печатени обрасци, можете да кликнете на продавница за да погледнете повеќе стилови.

Параметри на производот