.

FUZOTO Робот Правосмукалка и Четка, Паметни Мапирање, 1800Pa, Компатибилен со Алекса, Автоматски Авто-Полнење Роботски Правосмукалка за домашно Милениче Коса, Теписи, Те?

FUZOTO Робот Правосмукалка и Четка, Паметни Мапирање, 1800Pa, Компатибилен со Алекса, Автоматски Авто-Полнење

DEN 2879.52

Тековен
Во магацинот.

★【Напредни Визуелна Навигација】Благодарение на висока прецизност визуелна навигација, чистење робот може да го скенира 360° во реално време и точно се идентификуваат средина додека работат.Опфаќа механички и електрични дефекти.FUZOTO F8 S роботски вакуум е комбинација на издржам, вакуум, и четка функции, со smart Tuya Smart Стан, и компатибилен со Алекса & Google Асистент, лесно да старт/стоп вашиот робот со вашиот глас или мобилен телефон. ★【Она што Ќе Добиете за】1 FUZOTO Робот Правосмукалка, 1 Далечински Управувач (2 AAA Батерии Вклучени), 1 Полнење на База, 1 Адаптер, 1 Четка за Чистење, 2 Високо Ефикасни Филтри, 2 Странични Четки, 1 Резервоарот за Вода, 2 Џогерите, 1 Прирачник за Корисникот, и нашите Доживотна Гаранција и 24/7 техничка поддршка. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.

Параметри на производот