.

GeekShare Симпатична Животно Тема Playstation 5 Контролер Палецот Костец, Thumbsticks Покрие Поставите Компатибилен со Switch Про Контролер и PS4 PS5 Контролер, 4 Парчиња -- Свиња & Пилешк

GeekShare Симпатична Животно Тема Playstation 5 Контролер Палецот Костец, Thumbsticks Покрие Поставите Компатибилен

DEN 302.40

Тековен
Во магацинот.

【Компатибилен Со】Наменета за PS4, PS5, НС Про, MOBAPAD ПРО, Xbox 360,8 Bit Do SN30 Про,Rapoo V600 S,IINE ПРО Контролер,НЕ за да се Префрлате Радост-Con. 【Geek Share Оригиналниот Дизајн】 Симпатична свинско и пилешко тема thumbstick капи, го направат вашиот уред на повеќе примамливо. 【Висок Квалитет и Не се Лизга】 Употреба висок квалитет со силиконска материјали за зголемување на триење помеѓу прст и контролер.Спречување на прстите од лизгање надвор и да се обезбеди поголема точност и сензитивност. 【Enhanced Игри Искуство】Додадете контролер висина за да се олесни зглоб, рака и палецот.Зголемување на вртење кругови, што резултира во попрецизни во играта движења. 【Квалитет и Гаранција】Ако најдете било какви проблеми (штета, гребнатини, нечистотии, итн.), ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Нашата продавница секогаш се стреми за задоволството на клиентите и секогаш не се потрудиме да ги задоволи потребите на клиентите со подобар квалитет.

Параметри на производот