.

Milageto 2X Прст Strengthener Зафат Exerciser Носила Топката Артритис Карпален Тунел

Milageto 2X Прст Strengthener Зафат Exerciser Носила Топката Артритис Карпален Тунел

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Совршен за луѓето кои ги користат компјутерска тастатура и да работат на глувчето за долго време.Бадминтон, пинг понг, кошарка и други топката спортски ентузијасти.Рок climbers, бодибилдерите обука прст и потпора.Флексибилен, прилагодлив, погоден за сите возрасти.Мал во големина, тоа може да се случи во вашата и однесен надвор со кола или воз.Вежби на прстите и раката сила.Контрола на мускулите се вежба, прст сила, се движат на раце, старец зафат за обука, итн.Опис : - Флексибилен, прилагодлив, погоден за сите возрасти. - Вежба на прстите и раката сила.Контрола на мускулите се вежба, прст сила, се движат на раце, старец зафат за обука, итн. - Мал во големина, тоа може да се случи во вашата и однесен надвор со кола или воз. - Совршен за луѓето кои ги користат компјутерска тастатура и да работат на глувчето за долго време.Бадминтон, пинг понг, кошарка и други топката спортски ентузијасти.Рок climbers, бодибилдерите обука прст и потпора.Спецификација : - Количина : 2 Pieces - Материјал : СТП - Димензии : Дијаметар од прибл. 7cm/ 2.8 инчи - Боја : Blue Package Вклучува : 2 Парчиња Прстот Топки.

Параметри на производот