.

Lutema Platinum Сијалица за JVC DLA-X35B Проектор Светилка со Домување (Оригинал Philips Внатре)

Lutema Platinum Сијалица за JVC DLA-X35B Проектор Светилка со Домување (Оригинал Philips Внатре)

DEN 2298.00

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Произведени од страна на МВР Технологии, Inc. - индустријата водечки производител на Проекција Светилки во Северна Америка.Компатибилност : ,.Исто така Компатибилна Со : Part Numbers : DLA-X35 B, Модел Броеви : .МИ Технологии, Inc.е Најголем во Светот Овластен Дистрибутер на Фабрички Оригинални Philips Осветлување и Osram Sylvania проектор светилки.МИ Технологии, Inc.е светски лидер во замена проекција светилки и е најголемиот производител на Проекција Светилки и Проекција Светилка Живеалишта во Северна Америка.Овој производ доаѓа заедно со 240-Ден Гаранција од МВР Технологии, Inc.Platinum решение за Lutema JVC DLA-X35 B.Platinum Решение светилки се origtinal JVC замена на светилки и да се обезбеди истата осветленост и животниот век.Ние сме овластени Филипс, Osram и многу други светилка производители; и продаваат само вистински производи.Дел Броеви : DLA-X35 B.

Параметри на производот