.

Лесни мултифункционален кафе апарати за домаќинство куп дрвени првенство преносни отворено природни

Лесни мултифункционален кафе апарати за домаќинство куп дрвени првенство преносни отворено природни

DEN 294.00

Тековен
Во магацинот.

??СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН?Земете чаша со вас.Тоа е лесен и многу погоден за употреба од страна на campfires, кампување, backpacking и пешачење. ??ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ?На ергономски дизајнирана рачка е мазни и тркалезни и удобно да се одржи.Тоа е парична казна изработка и исклучителна текстура, што го прави одличен подарок за пријатели. ??УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ?На дрвени првенство е направен од високо-квалитет дрвени материјали, што е природно, безбеден и сигурен, и може да се користи за долго време.Преносни и компактна големина е погодна за кампување, планинарење, опстанок, campfire и секојдневниот живот. ??ПОГОДЕН СЦЕНА?Тоа е еден вид на исклучителна занаетите, а исто така и специјален подарок за родендени, отворено ентузијасти, Божиќ, денот на Благодарноста, партии, годишнини и сите оние кои сакаат дрво. ??КВАЛИТЕТНА УСЛУГА?Ние ги користиме на воздухот товар, брза испорака брзина, квалитет гарантиран ве молиме да бидат слободни да не Контактирате доколку имате било какви прашања во врска со предмети.Ние сме задоволство да ви послужи.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење*Долари Тип не се вклучуваат Carabiner Description : Капацитет : 170ml/ 180ml/ 200ml Include : 1 x Дрвени Првенство.

Параметри на производот