.

ENKOSI Бања Мат - Големи Не се Лизга Када & Туш Мат - Екстра Долг 40 x 16 Инчен Бања Душеци за Када Nonslip Анти Лизга Bathmats (40x16 Јасно 1-Pack)

ENKOSI Бања Мат - Големи Не се Лизга Када & Туш Мат - Екстра Долг 40 x 16 Инчен Бања Душеци за Када Nonslip

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Уживајте во 360-степен на Заштита Во Или Надвор Од Вашата Бања : со премиум производство bathmat, направена од врвот стандардни анти лизга материјал.Тоа е МАКСИМАЛНА контрола када/туш мат со 200 добро поставени вшмукување чаши, за макс лепење капацитет.Кој Треба Лизгава & Мали Гумени Душеци дека стави ваша безбедност се изложени на ризик?Оваа ергономски туш мат доаѓа во екстра голема, целосна 40" x 16" големина, да protectively гушнавте вашето када подот и да се спречи случајно паѓа.Одлична За Постарите лица, Бебињата & Млади Деца : Nonslip & великодушно големина, на Enkosi бања мат обезбедува безбедно капење & туширање на вашето бебе, дете, како и вашите стари родители или баби и дедовци.Модерна, Здрав & Направен Да Трае : Дополнуваат вашиот стилски бања килими décor со око-фаќање на бања мат во многу боја варијации.Ставете ја во машина за перење, да се задржи свежа, чиста и хигиенски за долго време!.Ќе ви се Допаднат Нашите Бања & Туш Мат : Ние се стремиме да ви понуди големо искуство.Ова е причината зошто ние се врати нашиот производ со нашиот Живот, Неуништив Гаранција, да ви помогне да се купи со доверба.

Параметри на производот