.

CHUNGHOP Заштитна Силиконска Далечински Случај Компатибилен со CV98LM Оган ТВ Стап Не-Алекса Глас Далечински Случајот, Против Пролизгување, Shockproof, кин-Friendly и Перат (Света?

CHUNGHOP Заштитна Силиконска Далечински Случај Компатибилен со CV98LM Оган ТВ Стап Не-Алекса Глас Далечински

DEN 189.12

Тековен
Во магацинот.

Заштитна силиконска маска компатибилен со CV98 LM Оган ТВ Стап Не-Алекса Глас Далечинското.Точни дупка широко отворени нуди целосен пристап до сите порти, копчиња и функции.заштитната маска е лесно да се инсталира и да се отстрани, и има добар шок апсорпција,кои може да се намали штетата на далечинскиот управувач кога тоа паѓа на земја.Пријателски за животната средина силиконски материјал, флексибилни, трајни, кожата-friendly и удобен.Задебелување агол, исклучително штета отпор.Со Lanyard, тоа е пренослив и анти-изгубени.Можете да се откажам од страна на троседот или во близина на ТВ.Никогаш не грижете се губење на вашиот далечински!.Ве молиме да се потврди дали нашиот далечински управувач случај е погоден за вашето далечинско модели или не, пред да го стави на ред.Ако не може да се сигурни, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што во прво време, благодарение!.Заштитна силиконска маска компатибилен со CV98 LM Оган ТВ Стап Не-Алекса Глас Далечинското.Точни дупка широко отворени нуди целосен пристап до сите порти, копчиња и функции.заштитната маска е лесно да се инсталира и да се отстрани, и има добар шок апсорпција,кои може да се намали штетата на далечинскиот управувач кога тоа паѓа на земја.

Параметри на производот