.

580 компјутери Топлина се Смалуваат Цевки за Полнење, Топлина се Смалуваат Цевки Жица Заврши, Сооднос 2:1 Електричниот Кабел Ракав Асортиман со Складирање Случај за Д

580 компјутери Топлина се Смалуваат Цевки за Полнење, Топлина се Смалуваат Цевки Жица Заврши, Сооднос 2:1 Електричниот

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Голема колекција на топлина се смалуваат цевки,11 Големина : 1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 3.5 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10мм, 6 бои : Црна, црвена зелена жолта сина јасно.Сите спакувани во пластични случај за лесен пристап и носат.Многу флексибилни, 2 : 1 за намалување на односот, се намалува за половина неговата оригинална дијаметар.Пламен retardant, Одлична електрична изолација својства, Отпорни на заеднички течности и растворувачи.Температурата на работа спектар на -55 на +125°C,се Намали температурата на 70°C минимум.Спецификација : Материјали : Polyolefin2 : 1 за намалување на односот, се намалува за половина неговата оригинална diameter Operating температура спектар на -55 на +125°CShrink температура од 70°C minimum Features : Многу flexible Flame retardant Excellent електрична изолација properties Resistant на заедничките течности и solvents Package Вклучуваат : 80pcs - 1.0 х 38mm прибл.Black80pcs - 1.5 x 38mm прибл.Yellow50pcs - 2.0 x 38mm прибл.Blue50pcs - 2.0 x 38mm прибл.Black30pcs - 2.5 x 38mm прибл.Black30pcs - 3.0 x 38mm прибл.Green30pcs - 3.0 x 38mm прибл.Clear30pcs - 3.5 x 38mm прибл.Black40pcs - 4.0 х 45mm прибл.Black30pcs - 4.0 х 45mm прибл.Red30pcs - 5.0 x 45mm прибл.Black20pcs - 6.0 x 45mm прибл.Yellow20pcs - x 8.0 45mm прибл.Red20pcs - 10.0 x 45mm прибл.Blue20pcs - 10.0 x 45mm прибл.Black20pcs - 10.0 x 45mm прибл.Clear1* Бесплатна алатка кутија .

Параметри на производот