.

NINTE Пред Усна за 2019-2022 BMW G20 G28 3 Серија М Спорт, Насликани Сјај Црна Предниот Браник Спојлер - 3pcs

NINTE Пред Усна за 2019-2022 BMW G20 G28 3 Серија М Спорт, Насликани Сјај Црна Предниот Браник Спојлер - 3pcs

DEN 2783.76

Тековен
Во магацинот.

Обичај се Вклопуваат : за 2019-2022 BMW G20 G28 3-Series M Спортскиот Браник.Важна забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите fitment во опис на производот и направи се вклопува во случај на купување на погрешен производ.Оваа точка е целиот сет на 100% сосема нов обичај се вклопуваат предниот браник усна, токму конструиран за точно одговара на вашето возило, Стандард за контрола на квалитетот постапка бидете сигурни во квалитетот.Овој објект е направен од Највисока Оценка PP материјал & Сјај Црна заврши апсолутно ќе го надополни вашиот надворешен apperence.Гром-на инсталацијата, инструкциите НЕ се вклучени, професионална инсталација е препорачливо.Материјал : висок Квалитет PP Пластика.Боја : Обоен, Сјајна Црна Боја.Пакет : 3pcs.Гром-на Инсталацијата, Инструкциите НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо.за 2019 BMW 330i.за 2019 BMW 340i.

Параметри на производот