.

Petitebella Мојот Сопственик е Еден Кученце Куче Кошула

Petitebella Мојот Сопственик е Еден Кученце Куче Кошула

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Се препорачува тежина - XS : 1-4 фунти; S : 4-8 фунти; M : 8-13 фунти; L : 13-17 фунти; XL : 17-25 фунти; XXL : 25-32 фунти; 3 XL : 32-40 фунти. ***item големина не одговараат на домашно милениче големина, ве молиме прочитајте мерење пред да нарачате***. ***за повеќе издржливост, препорачуваме да се јават пред миење***.Производ вклучува : маица.Материјал : главно од памук.Производ вклучува : маица препорачува тежина : големина XS : 1 - 4 килограми големина S : 4 - 8 килограми големина M : 8 - 13 фунти големина L : 13 - 17 килограми големина XL : 17 - 25 килограми големина XXL : 25 - 32 килограми големина XXXL : 32 - 40 килограми мерење : големина XS; градите дебелина : 11.4 - 11.8 инчи; назад должина : 7.5 - 7.9 инчи; вратот дебелина : 7.1 - 7.5 инчи големина S; градите дебелина : 13.3 - 13.7 инчи; назад должина : 9 - 9.4 инчи; вратот дебелина : 9 - 9.4 инчи големина M; градите дебелина : 16.1 - 16.5 инчи; назад должина : 11.2 - само 11,6 инчи; вратот дебелина : 10.2 - 10.6 инчи големина L; градите дебелина : 18.1 - 18.5 инчи; назад должина : 13 - 13.4 инчи; вратот дебелина : 11.8 - 12.2 инчи големина XL; градите дебелина : 20.4 - 20.8 инчи; назад должина : 15 - 15.4 инчи; вратот дебелина : 12.2 - 12.6 инчи големина XXL; градите дебелина : 22.4 - 22.8 инчи; назад должина : 17.1 - 17.5 инчи; вратот дебелина : 13.7 - 14.1 инчи големина XXXL; градите дебелина : 26.8 - 27.5 инчи; назад должина : 20.9 - 21.3 инчи; вратот дебелина : 15.8 - 16.5 инчи.

Параметри на производот