.

Avery Бизнис Картичка Страници, Пакување од 10 (76009) (2)

Avery Бизнис Картичка Страници, Пакување од 10 (76009) (2)

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Архивскиот безбедно и киселина бесплатно, па страници нема да се укине печати.Три-дупка удирани со тупаници за практично складирање во три-прстен врзивно средство.Вклучува 20 бизнис картичка страници (2x10).Секоја страница има до 20 бизнис картички-10 на секоја страна.Со овие страници, организацијата станува поедноставен успех.

Параметри на производот