.

ВИЛСОН A2000 Бејзбол Ракавица Серија

ВИЛСОН A2000 Бејзбол Ракавица Серија

DEN 6718.80

Тековен
Во магацинот.

Про Акции Кожа : Pro Акции Кожа се приоритетни за нејзините солиден издржливост и неспоредлив се чувствуваат.Нејзината влага-отпорни дизајн се протега на долговечноста на ракавица, и е полесно да се чисти од традиционалните кожа.5 Инчен Аутизмот Зборува Модел - H Веб - Небото Сино Про Акции Кожа - Љубов Моментот pinky печат - Рамни Прст Обврзувачки.Уште еднаш, Вилсон и Луисвил Slugger создал неколку производи во партнерство со Аутизмот Зборува.Валани Двојна Welting, Тенка Пета Подлога, Dri Lex Зглоб Обвивка, Храбар Логоа.By намалување на износот на просторот помеѓу вашиот уред и задниот дел на ракавица, ќе искуство помалку болка.Крстот Веб со 3 X Центар Чипка.Станот Прст Обврзувачки : Рамни Прст Обврзувачки дава на играчите кои сакаат да играат со прст надвор од ракавица поголема удобност и контрола во field.Кој Небото Сино Про Акции Кожа и ексклузивни Љубов Моментот брендирање на pinky, овој око-фаќање на дизајн нема да трае долго.Целата колекција совршено се изложуваат Аутизмот Зборува' потпис сина боја и Љубов Моментот брендирање развиен специјално за оваа партнерство.Новото Удобност Ракавот е завршувањето на допир, conceling на обврзувачки во рачниот зглоб за поголема удобност од кога било досега.Организациите соработувал да се создаде еден пар на лилјаци и A2000 ракавица кои постојат да се шири пораката на инклузија, прифаќање и разбирање за луѓето од аутизам спектар.

Параметри на производот