.

KEO 55581-Калај КО 6FLT Countersink, 0.1875 Сечење Дијаметар, 110 Степен Сечење Агол, 1.375 Сечење Должина, 3/16 месо тело со Дијаметар, 1.375 Должина, Кобалт, Калај Слој, 3/16 (Пакување од 12)

KEO 55581-Калај КО 6FLT Countersink, 0.1875 Сечење Дијаметар, 110 Степен Сечење Агол, 1.375 Сечење Должина,

DEN 3444.00

Тековен
Во магацинот.

Пакет од 12. KEO 6-flute линија на countersinks се придружници на нашиот единствен flute countersinks и нашата 3 - и 4-flute центар reamer линија.Како по правило, повеќе рабови по револуцијата, поголема количина на материјал кои може да бидат отстранети.Ние дизајниравме на 6-flute алатки со редови сечење на рабови.KEO 6-flute линија на countersinks се придружници на нашиот единствен flute countersinks и нашата 3 - и 4-flute центар reamer линија.

Параметри на производот