.

AB AttaBoy Милениче Snuffle Мат за Кучиња, Интерактивни Куче Играчки, Пет Snuffle Мат за Кучиња Сад Патување Употреба, Активност Забава Игра Мат за Ублажување на Стресот Немир

AB AttaBoy Милениче Snuffle Мат за Кучиња, Интерактивни Куче Играчки, Пет Snuffle Мат за Кучиња Сад Патување

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

【Куче Обука Играчки】 : Тоа е единствен куче обука мат кој им овозможува на вашето куче да ги најдете грицки или мали играчки скриени во мат.Nosework обука совршен за сите кучиња.Тоа им помага да се обучуваат вашето куче е мирис, Предизвик преку куче обука душеци.Избегнете вашето куче е досадно и да се вклучат во деструктивно однесување. 【Не се лизга и Големи】 : кучето сад мат е цврсти и издржливи.На дното е не се лизга крпа кои ефикасно ја има мат и го спречува куче од поместување на мат.It' s прошират големината е 19" x 19".Овој мат е совршен за користени од страна на кучињата, мачките, potbelly свињи, секое животно со хранењето инстинкт. 【Пренослив Дизајн】 : дизајнот е мала и може да биде shrunk во мал складирање торба.Тоа исто така може да бидат обесени или издвои кога не е во употреба.Погоден за патување.Оваа snuffle мат може да се shrunk во една мала торба за практично складирање кога патуваат употреба. 【Бавното Хранење & Голем Нос Работа Обука】 : хранењето мат стимулира домашно милениче хранењето инстинкт и ги задоволува домашно милениче смисла.Хранењето мат може да се здипли во сад.Става вашето куче нос и мозокот да работи од имитирајќи лов за храна во природата.трошат вашето домашно милениче енергија и телесната тежина. 【Лесно Да се Грижи】 : Двете рака мие и во машина перат.

Параметри на производот