.

Minka-Aire F896-65-СЛОБОДАНКА Xtreme H2O 65 Инчи Отворено Тавански Вентилатор со DC Мотор во Масло Протри Бронза Заврши

Minka-Aire F896-65-СЛОБОДАНКА Xtreme H2O 65 Инчи Отворено Тавански Вентилатор со DC Мотор во Масло Протри Бронза

DEN 1026.48

Тековен
Во магацинот.

ДИЗАЈН : Елегантни, Современиот Стил на XTREME H2 O беше направена за внатрешна или надворешна употреба, во Масло Протри Бронза Заврши со 8 Масло Протри Бронза Ножеви.СИЈАЛИЦАТА : Прилагодено 20 W LED Светло за Полнење K9886 L-СЛОБОДАНКА достапни за одделни купување.ВКЛУЧЕНИ : 6" Downrod, RC400 - Шест-брзински рачен далечински со on/off плус полн опсег светлина затемнување и напред/назад.МОТОР : Погодно тивок DC Мотор.ДИМЕНЗИИ : Мерки 13,5" од таванот до долниот дел на вентилатор, со вклучени 6" downrod.Оваа Современа Тавански Вентилатор има сечилото понесете со дијаметар од 65" со 9° Сечилото на Теренот.ДОПОЛНИТЕЛНИ : Потребна Обврзници BD-1000 центар (се продава одделно) за да работат со Алекса или Google Дома.Ѕидот Контрола WC400 и повеќе downrod должини се исто така достапни се продава одделно.

Параметри на производот