.

5-pk N-5818C 5/8 го Понесе Млазницата одговара на Бернард Centerfire МИГ Заварување Пиштол N5818C

5-pk N-5818C 5/8 го Понесе Млазницата одговара на Бернард Centerfire МИГ Заварување Пиштол N5818C

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Состојба : 100% Сосема Нов.Бренд : Smart Заварување.Пакет : 5-pk N-5818 C Млазницата.N-5818 C 5/8" го Понесе Млазницата одговара на Бернард Centerfire МИГ Заварување Пиштол. 5-pk N-5818 C 5/8" го Понесе Млазницата одговара на Бернард Centerfire МИГ Заварување Пиштол N5818 C.

Параметри на производот