.

Vollrath Traex Црна Пластика со Отворен пример, перење на садови Рек Extender - 19 3/4L x 19 3/4W x 1 3/4H

Vollrath Traex Црна Пластика со Отворен пример, перење на садови Рек Extender - 19 3/4L x 19 3/4W x 1 3/4H

DEN 816.00

Тековен
Во магацинот.

Брзо се вклопуваат овозможува extender за да се додаде за да решетката за трајно сместување.Пост индустриски пластична конструкција го прави еко пријателски.Пример, перење на садови рек extender ви дава опција на додавање на висината на оваа база.Овој пример, перење на садови рек extender овозможува дополнителни висина на постојниот производ.Овој објект се протега вашиот објект од 1 3/4".Овој пример, перење на садови решетката е направен од пост индустриска пластика за еко-пријателски производи.Оваа точка е брзо се вклопи во функција да се прикачите на вашиот постоечки рек дека нема да се олабави со текот на времето или се распаѓа.Овој пример, перење на садови рек extender се купи одделно и се додаде на постоечки производ.

Параметри на производот