.

Алпска Говорница за Hydroflask,Широко Устата Chug Капак Сет,Компатибилен со Широка Уста 32-40 мл Вода во Шишиња

Алпска Говорница за Hydroflask,Широко Устата Chug Капак Сет,Компатибилен со Широка Уста 32-40 мл Вода во Шишиња

DEN 359.52

Тековен
Во магацинот.

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА - 32-40 мл Вода Шише Подигање + Широк Устата Spout Капак ,Совршено се Вклопуваат за Алпски Шишиња со Вода 32-40 оз.ГЕНЕРАЛНО ПРИМЕНЛИВИ - Одговара најпознатите широко устата 32-40 мл вода во шишиња,Компатибилен со Хидро Колба,Железо Колба,ХИДРО ЌЕЛИЈА,Thermoflask,Едноставен, Модерен,Takeya,Vmini,SENDESTAR.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Подигање направени од безбедни силикон, BPA free, Не-истекување и не-токсични, Нема опасни хемикалии.Лесно да се чисти.Лесно да се стави на и полетување на ракавите,се Безбедни за сите возрасти.SMART ДИЗАЈН : Надворешноста анти-пропадна гумени прстен, големи се справи со лесна за носење, капакот е течење-доказ, со силиконски заптивка на двете извртени отворање, полесно е да се пие или се прелива вода трајни PP материјал, не е лесно да попуштат. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на УСЛУГА - Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.Вашето задоволство е наша среќа.

Параметри на производот