.

Најдобар Шеф Некогаш Пиво Пивце Стакло, Шеф Пиво Стакло 15Oz за Мажите, Шеф, Колеги, Пријатели, Сопруг, Брат - Идеален за Газдите Ден, birthday (Роденден), Пензионирање, Божи?

Најдобар Шеф Некогаш Пиво Пивце Стакло, Шеф Пиво Стакло 15Oz за Мажите, Шеф, Колеги, Пријатели, Сопруг, Брат

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашите најдобри пиво некогаш е направен од стакло врвот одделение стакло материјал, кој може да се обезбеди нејзината долговечност и издржливи квалитет.ШЕФ ПОДАРОК : Ова шеф пиво стакло е одличен подарок за жени, мажи, шеф, новиот шеф, пензионирање шеф, пријатели, соработници, вработен на Газдите Ден, birthday (Роденден), Божиќ.КОРИСНИКОТ ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : обликот на чаша пиво е прилично тенки дека е лесно да се одржи и може да ви даде удобен зафат.И дебел купот на базата ќе се зголеми стабилноста.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Нашите најдобри шеф пиво пивце стакло и со капацитет од 15 унци може да ги задоволи вашите потреби за пиво, вода, сок, сок, млеко.ЧИСТЕЊЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ : машина за миење Садови е безбедно, но ние препорачуваме чистење на шеф пиво стакло од вашите раце со чаша четка.Не грижете се за давање подарок за шеф!Сега додадете нашиот шеф пиво стакло за вашиот количка.Карактеристики на Шеф Пиво Стакло : повеќето специјален подарок за најдобар шеф.Човечки-базиран дизајн обезбедува шеф пиво во чаша нема да се лизга од раце лесно.Најдобар шеф подароци за Роденден, Шефови Ден, Божиќ..Соодветен капацитет ги задоволува сите ваши потреби за пијалоци.Карактеристики : Материјал : Храна-одделение стакло материјал Капацитет : 15 унци Апликации : Пиво, сок, млеко, кафе, вода..Шема : Најдобар Шеф Ever Warm Напомена : Не Микробранова печка.Машина за миење садови е безбедно,но ние препорачуваме рачен перење со чаша четка.Пакет Се Вклучени 1× Најдобри Шеф Некогаш Пиво Стакло.

Параметри на производот