.

5Pcs Јасно Пластика Игра Кертриџ Случај, Не се Лизга Игра Картичка за Чување на Кутии Носителот Преносни Игра Кертриџ Заштитни Случај Прашина Маска, 2.83x2.56 инчен

5Pcs Јасно Пластика Игра Кертриџ Случај, Не се Лизга Игра Картичка за Чување на Кутии Носителот Преносни Игра

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Оваа кутија е направен од пластични материјали, кои се трајни и безбедност за употреба.Транспарентна пластика случај за да изгледа многу убава и стилски, лесно да се идентификуваат различни видови на игри картичка ?без отворање на капакот.Случај прилепува безбедно затворени за да се заштитат кертриџ од капки или нула, обезбедува целосна заштита.Големина : 7.2 cm x 6.5 см / 2.83 x 2.56 инчен(прибл.) Пакет се вклучени : 5 x игра кертриџ случај.Лесен за употреба и носат.Ние сме посветени на обезбедување добар клиент искуство и услугите, ако имате било каков проблем во текот на користење на нашите производи, pls контактирајте со нас.Материјал : Plastic Size : 7.2 cm x 6.5 см / 2.83" x 2.56"(прибл.)Пакет се Вклучени : 5x Игра Кертриџ Cases Quantity : 5 pieces Perfect да се заменат оние изгубени или скршени предмети.

Параметри на производот