.

Drawstring Ранец, Куче И Пеперутка Салата Торба Sackpack Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање Патување

Drawstring Ранец, Куче И Пеперутка Салата Торба Sackpack Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање

DEN 277.68

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 14 x 16 инчи/36 x 42cm.На јаже, чантата може да се одржи вашата облека, чевли, влошки, книги, дневни потреби, итн.Материјал : Изработени од полиестер, водоотпорен.На drawstring затворање ви овозможува лесно да ги чувате и да ги отстраните објекти.Тоа може да биде укината за лесно носење и чување.Рамо, рака : опремени со прилагодливи широка и удобна drawstring рамо, рака, лесно да се опуштиме и да се приспособат.Намалување на товарот на рамениците.На прилагодливи рака е погодна за возрасни и млади.Мултифункционален : спортска торба, унисекс, погоден за различни активности, како што се излети, патувања, јога, пливање, обука, спорт, плажи, сали за вежбање, пешачење, ден патувања, референци, училишни торби, ранци и други активности.Изградба : Една од главните џеб.Само повлечете ги двата краја од јаже за да го отворите, и ги заостри двата краја од јаже да се стегне џеб.Класичен drawstring торба-drawstring торба-салата bag Lightweight, лесен за носење, мали димензии, голем капацитет.Може да се продавница секојдневно патуваат предмети, книги, итн.Висок квалитет на полиестер, водоотпорен материјал, дебели, цврсти и издржливи.Погоден за на училиште, патување, спорт, пливање, јога, трчање, фитнес, кампување, планинарење и други активности.Моден ранец—сите видови на печатени обрасци, можете да кликнете на продавница за да погледнете повеќе стилови.

Параметри на производот