.

Goliton 16 Pin Замена Жици се Подигнат Компатибилен за Алпски Автомобил Стерео Headunit

Goliton 16 Pin Замена Жици се Подигнат Компатибилен за Алпски Автомобил Стерео Headunit

DEN 238.80

Тековен
Во магацинот.

16-Pin Жици се Подигнат Приклучокот,Компатибилен со Apine стерео во автомобил со белата моќ порта само.Приклучоци во aftertmarket радио ,Обезбедува енергија и 4 звучници.Топлина отпорни за трае цел живот.Овозможува инсталација на резервни радио со помош на фабрика жици и конекторот.Високо квалитетна ABS пластика пластични конектор за совршено се вклопуваат.Нема сечење на фабрика жици е потребно.

Параметри на производот