.

Тоа е Суров Свет во Сметководството Смешно Сметководител Bookkeeper Контролер Дизајн Шарени Pilsner Облик Giftable Патување Гимнастик за Пиво или Топли Пијалаци, 20 Мл., Зелена

Тоа е Суров Свет во Сметководството Смешно Сметководител Bookkeeper Контролер Дизајн Шарени Pilsner Облик Giftable

DEN 671.52

Тековен
Во магацинот.

Добредојдовте На Сметководствени Одделот Каде што Сите Точки и Каде Што Може да Биде Ревизија Може да Биде.Серија на Смешни Подарок Изреки и Понуди за Вашиот Омилен Заверена Болка во Газот.Допрете ја својата Чаша и ја Задржи Froth Каде Што Припаѓа и да Уживате во Вашиот Омилен Пијалак, Бело или Suds (или Кафе, Чај или Можеби Некои Супа) со Овој 20 мл Pilsner во Облик на Патување Гимнастик.Изолација Дизајн Значи 2 X Моќта на Топлина и Ладно Отпор да се Задржи Вашата Ладни пијалаци Ладни или Вашата Топла Пијат Топло.Чувајте ги Вашите Пиво во Вашиот Кригла, Не Излезе со Течење Доказ Лесна Изградба.Го прави Одличен Подарок за Вашите Омилени Пиво Удар.Рачен перење Вклучени Само Капакот Нема да се Затвори Одговара на Повеќето Стандардни Купот на Носителите Врежани во САД.Боја : Зелена.

Параметри на производот