.

Mxzzand Заштитни Случај Покрие Мека TPU -Нула Складирање Додатоци за Играта Домаќин(Жолт)

Mxzzand Заштитни Случај Покрие Мека TPU -Нула Складирање Додатоци за Играта Домаќин(Жолт)

DEN 1360.80

Тековен
Во магацинот.

Направен од висок квалитет на еко-пријателски TPU материјали, цврсти и издржливи.Добра рака чувство, користите за долго време не се уморни, повеќе практични.Тоа е лесен во тежина, и има добри лизга отпор и транспарентност.Професионални производство, дизајниран за Префрлање Лајт-домаќин.Парична казна изработка, заштита на машина од пот, и гребнатини.Функција : 1. Професионални производство, дизајниран за Префрлање Лајт-домаќин.2. Направен од висок квалитет на еко-пријателски TPU материјали, цврсти и издржливи.3. Добра рака чувство, користите за долго време не се уморни, повеќе практични.4. Парична казна изработка, заштита на машина од пот, и гребнатини.5. Тоа е лесен во тежина, и има добри лизга отпор и транспарентност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Заштитна Cover Material : TPUOptional Боја : Жолта, Сива, Зелена, Transparent Suitable : за да се Префрлате Лајт Домаќин Количина : 1 PCSGame Конзола Додаток Тип : Игра Машина Заштитна Cover Package Листа : 1 x за да се Префрлате Лајт.

Параметри на производот