.

3 Ниво Над Мијалник Јадење Сушење Управување со Roll-Up Јадење Сушење Рек Сет,Прилагодливи (24.5-37.8) Голема Чинија Рек Drainer за Кујна Складирање Контра Организатор, Полн 304

3 Ниво Над Мијалник Јадење Сушење Управување со Roll-Up Јадење Сушење Рек Сет,Прилагодливи (24.5-37.8) Голема

DEN 2639.76

Тековен
Во магацинот.

НАВИСТИНА СЛОБОДНИ ДО вашата контра простор, особено за мали кујни!Ќе имаат 1 Roll-up јадење багажник, 1*сребро носителот, 1*нож носителот, 1*сечење одбор носителот, 1*кошница, 6*метални куки.Вие не мора да се грижите за вашата безбедност и здравје.Различни монтажа висина дупки на овој над мијалник јадење сушење на решетката да се направи тоа подобро прилагодување на славина и ѕидот кабинет во вашиот дом.На проширување со карактеристики го прават овој метал јадење сушење рек-погодна за разни големина на домаќинство тоне. големина е 37.Секој големо семејство треба да биде еден.И виткање на сушење решетката може да се користи како место за поставување да се мијат зеленчук и овошје. [СОЛИДЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК САД РЕК] Ова два-слој јадење решетката е направен од 304 од не 'рѓосувачки челик, со црн пијано финиш,силна, корозија-отпорни, отпорно на гребење и' рѓа-отпорни, и издржливи.Тапа Висина ≤ 16.Без разлика дали тоа е еден слот или двојно слот ќе одговара.

Параметри на производот