.

5pcs Еко-пријателски Природни Оризова Арпа Влакна Dinnerware Сет Садови за Полнење за Бебе Деца Чаши + Чаша + Лажица + Вилушка

5pcs Еко-пријателски Природни Оризова Арпа Влакна Dinnerware Сет Садови за Полнење за Бебе Деца Чаши + Чаша

DEN 2352.00

Тековен
Во магацинот.

Природен восок на површината ќе исчезнат за секојдневна употреба, но не влијае врз квалитетот.Тип : Тип 1 / Тип 2 / Тип 3 (Испрати Случаен Избор).Пакет Тежина : 421g / 14.Издржи температура помеѓу -30°C до 120°C, не-токсични и издржливи.33 оз Првенство Големина : 8.1 во Вилушка Големина : 13. Поради природната боја на оризова арпа влакна, може да се покаже мало боја грешка.

Параметри на производот