.

Tohnichi Прилагодливи вртежен момент Клуч QL10N-МЗ (2~10 Nm)

Tohnichi Прилагодливи вртежен момент Клуч QL10N-МЗ (2~10 Nm)

DEN 3451.92

Тековен
Во магацинот.

Вртежен момент Опсег : 2~10 Nm Graduations : 0.1 Nm Прецизност +/-3% од читање.Ќе кликне на одредени вртежен момент вредност; Лесно поставување со knob и големи и мали размери.Правец на стрелките на часовникот за употреба; 1/4 инчи плоштадот вози ratchet главата.Ratchet главата со 15degree операција овозможувајќи за употреба во ограничените области.Метална Рачка.Tohnichi Ratchet Главата Тип Прилагодливи вртежен момент Клуч со Метална Рачка.

Параметри на производот