.

Плетење Шема за Бебето, Плетени Маскирани Вреќа за Спиење Шема, Бебе Плетење Шема 0-6 Месеци, KP354

Плетење Шема за Бебето, Плетени Маскирани Вреќа за Спиење Шема, Бебе Плетење Шема 0-6 Месеци, KP354

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

ПЛЕТЕЊЕ МОДЕЛОТ ЗА БЕБИЊА МАСКИРАНИ ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ ШЕМА. Од 0 до 6 месеци димензии -Должина, кога е укината од врвот на хаубата на дното 27".Ќе треба worsted предиво(4).Игли за плетење 7/4.5 mm.Вие ќе примите некоја А5 книшка.Не го заврши објектот.

Параметри на производот