.

Heqishun 2 Пакет Транспарентен 4-Ниво Бизнис Картичка Држачот За На Доградба На Акрилни Картичка Екранот Биро Стојат Носителот

Heqishun 2 Пакет Транспарентен 4-Ниво Бизнис Картичка Држачот За На Доградба На Акрилни Картичка Екранот Биро

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Најдобра алатка за да се прикаже вашиот бизнис картички.Висока цврстина и нема деформација, која има добра транспарентност со најдобар визуелен ефект.Пакет : 2 Пакување од 4 Ниво Транспарентен Бизнис Картичка Носителот Димензија : Вкупната Големина : 3.Акрилик Материјал се мие и лесно да се чисти 2.Ова може да се одржи до околу 50 деловни картички за секој џеб, но сепак зависи од дебелината на картичките.Pratical Големина - Вкупната Големина : 3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било поплаки да се направи за квалитетот на овој производ.Она Што Ќе Добиете? - 2 Пакување од 4 Ниво Јасна Бизнис Картичката во Држачот и 100% Гаранција за квалитет.Ние во голема мера го цениме за вашето купување.Добро-Изградена Дизајн - Направен од Јасно Акрилик.Погодно да се одржи или да ги собереш на бизнис картички со отворен дизајн.Совршен Бизнис Картички Display - Најдобри се прикаже алатки за статистика, туристички агенции, мало, трговија прикажи кабини, приеми и дома.Ако најдете на квалитетот на нашите производи незадоволително или тие не се arived во добра состојба.Задоволство гарантира : Ние во голема мера го цениме вашата набавка.

Параметри на производот