.

Lutema Економија Сијалица за Panasonic PT-AE2000U Проектор (Светилка Само)

Lutema Економија Сијалица за Panasonic PT-AE2000U Проектор (Светилка Само)

DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc. - индустријата водечки производител на Проекција Светилки во Северна Америка.Компатибилност : ,.Исто така Компатибилна Со : Part Numbers : PT-AE2000 U, Модел Броеви : .МИ Технологии, Inc.е Најголем во Светот Овластен Дистрибутер на Фабрички Оригинални Philips Осветлување и Osram Sylvania проектор светилки.МИ Технологии, Inc.е светски лидер во замена проекција светилки и е најголемиот производител на Проекција Светилки и Проекција Светилка Живеалишта во Северна Америка.Овој производ доаѓа со 120-Ден Гаранција од МВР Технологии, Inc.

Параметри на производот