.

Деца Тоалет Тренер, Количка за Деца Тоалетот Седиште за Патување Медиокритет, Преносни Патување Тоалет Седиште Деца Медиокритет Тренер со Складирање Торба(Роса)

Деца Тоалет Тренер, Количка за Деца Тоалетот Седиште за Патување Медиокритет, Преносни Патување Тоалет Седиште

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

Беа 25,5 x 35 см/10.97 инчи Тежина : околу.Ви благодариме за вашето разбирање.Покрај тоа, не постојат празнини каде медиокритет седиште може да биде укината, па можете да бидете сигурни дека седиштето не ќе стиснете на вашиот малку еден е задникот!. Набљудувачите не се калибрира истиот, објектот боја се прикажани во фотографии може да биде малку различен од вистинскиот објект.5 оз Примена : Не се лизга, расклопна, мали, погоден за широк спектар на тоалет седиште големини Пакет Листа : 1 x бебе тоалет подлога 1 x складирање торба Забелешка : 1.Тоа е лесен и доаѓа со складирање торба дека е лесно да се носат. ❤ 【Широко Компатибилен】 Овој пренослив тоалет тоалет седиште се избегнува директен контакт со јавните тоалети во хотели, авиони, трговски центри, итн.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Тоалет Подлога Материјал : пластични Боја : Како што е прикажано на сликата се Одвиваат големината на производот : прибл. ❤ 【Свитлива и Преносни】 Овој тоалет обука седиште лесно можат да бидат укината и ширевте.❤ 【Безбедност материјал】 Ова патување тоалет обука на седиштето се врши на сигурно, не-токсични и без мирис полипропилен материјал. ❤ 【Лесно да се чисти】 На медиокритет седиште е многу лесно да се чисти и лесно да се грижи за.Едноставно исплакнете со вода или ги медиокритет обука седиште со влажна крпа.Совршен за секое бебе медиокритет обука за секојдневна употреба дома.Ширевте големина : 25.

Параметри на производот