.

Rendaa Човечка Коса, Перики за Бели Жени Мешавина Здрава Синтетички Перики 130% Густина Долго Бран Русокоса Перики со Удира

Rendaa Човечка Коса, Перики за Бели Жени Мешавина Здрава Синтетички Перики 130% Густина Долго Бран Русокоса

DEN 2013.60

Тековен
Во магацинот.

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : 22 инчен 10 A Одделение Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики Меша со Висок Квалитет Синтетички Меморија Влакна, Повеќе Придонесуваат За Стилот Трае Подолго.КВАЛИТЕТ : со Висок Квалитет Човечка Коса, Перики за жените, БЕЗ Пролевање, НЕ Метежот.Softs долго, многу мека коса со малку навивам на краевите само како слика за русокоса перика и беж бела боја перика.

Параметри на производот