.

YSCULBUTOL Бебе Близнаците bodysuit Најдобри Пријатели Засекогаш Девојка Близнак Облека Смешно Romper Храна, Облека Сет

YSCULBUTOL Бебе Близнаците bodysuit Најдобри Пријатели Засекогаш Девојка Близнак Облека Смешно Romper Храна,

DEN 378.00

Тековен
Во магацинот.

Близнаци Milestone Фото Снимајте Реквизити.Предвремени затворање.Оваа bodysuit е опремен со lapped рамо за лесно и исклучување.Тие се совршени за. 100% Cotton This оригинални и симпатична близнаци соодветен сет е мека и направена од врвен квалитет 100% памук bodysuits.Знаеме дека ќе љубов даваат како подарок или користење за свој доенче.Еден сет inculding два компјутери ве Молиме изберете 4 големина : 0-3М 4-6 M 7-9 M 10-12 M.Ние само го користите највисок квалитет на бебе облека за нашите производи.Тие се совршени за Бебе Туш Подарок за Близнак на Мајка ми-да-биде,Близнаци Milestone Фото ,Пука Реквизити,Секојдневниот Застрашувачки,Близнаците ноќта на Вештерките Costumes Love, Yummyness, Vinly, Памук Bodysuit,Совршен пар на bodysuits и tees, особено за браќа или сестри.Овој краток ракав бебе бебе bodysuit е кул и удобна памучна комбинација, која секогаш е огромен хит на бебето тушеви и совршен одмор подарок. 100% Памук.Достапен во 4 големини, со долги и кратки ракави опции.Изработени од 100% Премија Памук конструкција за удобност и мекост, имаат круг рамо деколте за олеснување на облекување, hems се двојно stitched да се задржи се изедначи по прекумерна перења и брзо затворање погодно поставени за олеснување на промена babys пелена. 0-3М - за околу 0-3 месеци. 10-12 M - за околу 10-12 месеци.Тие се совршени за Бебе Туш Подарок за Близнак на Мајка ми-да-биде,Близнаци Milestone Фото ,Пука Реквизити,Секојдневниот Застрашувачки,Близнаците ноќта на Вештерките Носии.Овој оригинален близнаци Забава соодветен сет е мека и направена од врвен квалитет 100% памук bodysuits.

Параметри на производот