.

Генерички Персоналните Бебе Onesie Подарок за Девојка/Момче - Кориснички Смешно Бебиња Bodysuit/Облека - Доенче 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M

Генерички Персоналните Бебе Onesie Подарок за Девојка/Момче - Кориснички Смешно Бебиња Bodysuit/Облека - Доенче

DEN 430.80

Тековен
Во магацинот.

Ќе се печати бебе името на бебето bodysuit.Со предвремени затворање, кориснички onesie е удобен за вашето бебе.Направен во САД.Кликнете "Додај во Кошничката' сега!.Кориснички Бела Bebe Момчиња/Девојки Onsies/Rompers се совршен објект за создавање на свој кориснички специјален подарок за дете.Да се направи разлика со овој уникатен подарок.Исто така, ние сме сигурни дека ќе се сакаше со ова Персоналните Смешно Бебе Onesie/Romper подарок цел.Ние знаеме дека не постои никој повеќе драгоцено за вас отколку вашето бебе.УНИКАТЕН ПОДАРОК За ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : персонализација НА подарок идеја за бебиња/деца.Не заборавајте, ние сме тука за вашето барање.ИНДИВИДУАЛИЗИРА БЕБЕ ONESIES/BODYSUITS : Сите ПЕРСОНАЛНИТЕ БЕБЕ СМЕШНО ONESIEs се ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН W/ИМЕ.За максимална издржливост, ве молиме да се мијат внатре кон надвор во ладна вода.Можете да креирате Кориснички Смешно Кратко Sleeve Бебе Onesie/Romper Облека за вашите посебни денови како што се Божиќ, Роденденот на Подарок, Бебето Тушеви, Пол Открива, Бременост Најавите, се Врати Дома, Одмор, Надвор, Housewarming, Новородените и да ги прилагодите на тоа за вашата секојдневна употреба!Облечи Вашиот Малку Еден Во Оваа Смешна Бебе Onesie За Крајна Стил.Проширување со јака и три затворач размавта bottoms направи исток кон менување на вашето бебе се облекуваат.ДОЛГОТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛ : Ние работиме за да се направи вашиот кориснички onesie издржливи во текот на годините.Сигурни сме дека ќе не големина проблеми.Ова, исто така, ќе се направи голема однесете дома облека за бебиња после болница или добра облека за новороденче е првата фотографија.

Параметри на производот