.

Т Outliner Ножеви за Andis Т Outliner, Andis GTX, Т Outliner Замена Сечилото Andis GTX Замена Нож (Црна Челик T Нож + Бела Керамички Нож)

Т Outliner Ножеви за Andis Т Outliner, Andis GTX, Т Outliner Замена Сечилото Andis GTX Замена Нож (Црна Челик

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

▶【Одговара модел】 : Т-outliner замена ножеви компатибилен со Andis Т-outliner, Andis Gtx,Andis сведоци на недостиг на струја, Andis Т-outliner Cordless/corded и многу други брендови на trimmers. ▶【Професионална прецизност】 : ножот е направен од високо-технолошки Челик материјал,во Близина намалување на Т-нож, може да биде нула gapped,Јаглероден челик за сигурен, долг живот на сечилото дека останува остра; Стандард Замена Ножеви за професионална употреба само. ▶【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Професионални T нож лесно да се вклопи Andis #04710 #04521.Инсталација видео е прикажано на Слика 6. ▶【Пакет листа】 : пакетот содржи 2 поставува Т ножот и 4 граница чешли. ▶【CUSTORM ПОДДРЖУВА】Ако било сечилото на собата што ќе ги купите, не успева да се вклопи во вашиот компјутер, ве молиме контактирајте го сервисот и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ќе организира бесплатно или со наплата.

Параметри на производот