.

5PCS Екстра Долг Високо-Брзински Челик Вежба Малку Поставува Директно месо тело Пресврт Вежба Малку Алатка со Дијаметар од 2-5мм Должина 150mm~160mm/5.91~6.3 во Дијаметар

5PCS Екстра Долг Високо-Брзински Челик Вежба Малку Поставува Директно месо тело Пресврт Вежба Малку Алатка со

DEN 225.36

Тековен
Во магацинот.

High speed челик имаат висока цврстина за брзо, непречено сечење на иверица, тешко дрво и меки дрво, брзо го понесе.Прецизност земјата за чиста енергија и полесно за прицврстување.Доаѓа во здрав случај со удобен зафат се справи.Тоа вклучува 5 големини во една вежба малку сет(2mm,3мм,3.5 мм,4mm,5мм), кои ги задоволуваат вашите различни потреби совршено.Идеален за повеќето дупчење работни места и материјали како алуминиум, железо, дрво, пластика.

Параметри на производот