.

Qisebin Милениче Поводник за Пет,за 10 FT Милениче Одење Поводник со Анти-Лизга Рачка,Силни Најлон Лента,Метежот-Бесплатно,Една Рака Едно Копче за Заклучување & Ослободу?

Qisebin Милениче Поводник за Пет,за 10 FT Милениче Одење Поводник со Анти-Лизга Рачка,Силни Најлон Лента,Метежот-Бесплатно,Една

DEN 1353.60

Тековен
Во магацинот.

Оваа поводник е совршен за мали и средни домашни миленици.Една рака кочење и блокирање систем ќе престане да домашно милениче од унапредување.Стигнале стил на дизајн, поводник може да авто водат надвор и нерешено назад.Голема рачка за лесно грчевито држејќи се, дури и со белезници или ракавици.Давајќи им на вашите куче многу добар спектар и слобода на движење.Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.На Стигнале куче поводник е изработен од екстра-тешки полиестер лента.Издржливост да го издржат секојдневна употреба.На здрав ABS пластика случај е не-токсични и без мирис, спречување на влијанието пукнатини предизвикани од случајни капки;за да се избегне јаже да се носат далеку и потрајни.На ергономски се справи со се поголеми и поудобни за мажите и жените.Лесни поводник и лесно да се носат овозможи да го користите било каде.Една рака контрола кочница копчето лесно може да се отвори и затворен со палецот,кој им овозможува на куче поводник да се прилагоди на удобно должина.Нека вашето куче истражуваат слободно,но се уште остануваат во рамките на безбедно растојание.Спецификација : Тип : Пет Поводник.Име : Automatic Стигнале Куче Поводник.Должина : 3 метри/10ft Материјал : ABS + Полиестер.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите можат да бидат различни, како разлика екранот.Ве молиме да се разбере.Пакет се Вклучени : 1 Automatic Стигнале Куче Поводник.

Параметри на производот

Type:
Pet Leash. Name