.

Севиља Класици Големи Комерцијални Одделение NSF Кутии (3-Pack) за Систем за Складирање, Сива

Севиља Класици Големи Комерцијални Одделение NSF Кутии (3-Pack) за Систем за Складирање, Сива

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Бин Димензии : 10.5" W x 14" L x 6.75" Х Кантите се обичај се вклопуваат Севиља Класици Комерцијални Бин Полици (Модел #s : SHE16509 и SHE16510).Овие кутии се вклопи со сиво бин dividers (Модел # : WEBK401).Етикети не се вклучени.Опис на производот Организирате вашите челик жица shelving со Севиља Класици поставување на Големи Комерцијални Одделение Бин Рек Кантите.Сите кутии се направени од цврст, тешки-должност пластика и дизајниран да tilt-надвор од полиците на челик жица shelving.Кантите се лесно да пристапите и да вклучуваат капка-во dividers да им се овозможи на корисниците да го организира нивниот хардвер, делови, додатоци и многу повеќе.Оваа 3-пакет вклучува широк (10.5" W) и длабок (14" L) кутии, секоја стои 6.75 инчи висок.Кантите се дизајнирани за употреба со Севиља Класици Комерцијални Одделение NSF Бин Рек Storage Системи (SHE16508 B, SHE16509, и SHE16510), но се работи со повеќето стандардни големина shelving единица, и може да се користи скоро секаде.Етикети не се вклучени.Модел # : WEBK400 Од Производителот Сива Кутии за втората генерација и третата генерација на Бин Rack (SHE16509 и SHE16510 соодветно).Овие кутии за складирање, исто така одговара на било стандардна големина shelving единица и може да се користи никаде на друго место како општа намена складирање корпа.

Параметри на производот