.

1 X 16 X 25 Максимална Pleated Печка Филтер

1 X 16 X 25 Максимална Pleated Печка Филтер

DEN 746.16

Тековен
Во магацинот.

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.На Filtrete Здрав Живот Максимална Алерген Филтер ви помага да го одржите вашиот дом чист и здрав.Користење на електростатско технологија, Filtrete филтри проактивно да фати прашина, бактерии, бактерии, вируси и алергени од вашиот воздух. 4 X подобро на мали честички се фати од не-електростатско pleated филтри.ПЕЧКА ФИЛТРИ СЕ ПРОПУСТЛИВИ.

Параметри на производот