.

Гумени Безделник Воздух Троседот Hammock-Преносни,Вода Доказ& Анти-Воздух Протекување Дизајн-Идеален Каучот за Дворот Lakeside Плажа Патуваат Кампување Излети & Музички Ф

Гумени Безделник Воздух Троседот Hammock-Преносни,Вода Доказ& Анти-Воздух Протекување Дизајн-Идеален Каучот

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа ќе остане надуени за барем 5-6 часа.Со својата хипер пренослив дизајн, нејзината флексибилност го прави еден од идеална кампување додатоци за вашиот одмор, RV патување или пловењето.Нашите гумени софата е направен со врвен изработка и високо-квалитетни Ripstop ткаенина која е лесен и лесно пренослив, удобно и доволно силни за поддршка на 300lbs.Само whisk тоа преку воздухот да се надува.Ве молиме прочитајте inflating трикови и инструкции за употреба внимателно во по-продажбата на услугата e-mail за да се обезбеди соодветно користење и личната безбедност.

Параметри на производот