.

ZONEBIKE Форумот Железнички Планината 3 Слотови 5 Слотови Алуминиум Форумот Страна Светлина Оптички Видување Picatinny Железнички Планината 4 Парчиња Супер Вредност Пакет

ZONEBIKE Форумот Железнички Планината 3 Слотови 5 Слотови Алуминиум Форумот Страна Светлина Оптички Видување

DEN 1468.80

Тековен
Во магацинот.

Супер Лесни Mlock Шини и 45 степен месеци вкупно 4 Парчиња Супер Вредност се Спакуваат сите во еден beautful кутија.сите со форумот дизајн на Milspec-елоксирани 6061 Авиони алуминиум.Може да се Качи пушка светла или оптика во 1 часот позиции на MLOK компатибилен рака чувари и така натаму. ✪✪✪✪✪✪✪✪Добредојдовте На Големо!!!нашата е Фабрика!!!!✪✪✪✪✪✪✪✪. ✪✪✪✪сите хардвер потребни за Mlock Слотови е вклучена✪✪✪✪.вклучуваат на 45 степен offeset месеци.

Параметри на производот