.

Lavarock Vinyls Рекорд за Складирање, Албум Складирање, Снимање Складирање Кутија, ЛП, Складирање, Винил Рекорд Кутија, Винил Рекорд Складирање Кутија, Евиденција Винил Ал

Lavarock Vinyls Рекорд за Складирање, Албум Складирање, Снимање Складирање Кутија, ЛП, Складирање, Винил Рекорд

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Стилски Складирање Дека Има 50+ Еден Vinyls - Овие кутии се пространа и изграден за чување, организирање и заштита на рекорди.Рекорд случај големина внатрешни димензии : 13 x 13 x 13 // Надворешни димензии со капак : 13.6 x 13.6 x 13.2. Око-Фаќање на Винил Рекорд за Складирање - Овие кутии имаат чиста, остар поглед користење на квалитет на ткаенина и направи совршен подарок за винил љубовници.Расклопна за Да Зачувате Простор – Ова винил организатор огради уредно да за 13.6 x 13.6 x 1.5. Исто така, вклучува две метални рачки за правење движат лесно.Удобен Етикета и Отстранлив Капак – Лесно да категоризирате вашите vinyls со етикетата картичка.Капакот покрие ќе го задржи вашето евиденција слободни и чисти од прашина.Lava Rock е Силен и Здрав – Ова винил рекорд кутија е жилав и издржлив за да се заштити вашите скапоцени сними албумот колекција.Боја : Ретро Зелена.

Параметри на производот